Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki biegów dla dzieci i młodzież szkolnej

Utworzono dnia 28.05.2018
Czcionka:

„Polsko - Niemiecki Festiwal Kultury i Sportu - Trzcińsko-Zdrój 2018”

Wyniki biegów dla dzieci i młodzieży szkolnej

 

Dziewczęta rocznik 2012 i młodsi

I miejsce – Lena Matuszak   

II miejsce – Basia Biel                

III miejsce – Nadia Chciuk

 

Chłopcy rocznik 2012 i młodsi

I miejsce – Jakub Szweda

II miejsce –

III miejsce – Patryk Zawadzki

 

Dziewczęta rocznik 2011

I miejsce – Zuzanna Saskowska

II miejsce – Emilia Chruścińska

III miejsce – Marysia Woniakowska

 

Chłopcy rocznik 2011

I miejsce – Oliwier Wojciechowski

II miejsce – Adam Mikitów

III miejsce – Gabriel Deląg

 

Dziewczęta rocznik 2010

I miejsce – Martyna Sawicka

II miejsce – Lena Rębowiecka

III miejsce – Apolonia Bartasiak

 

Chłopcy rocznik 2010

I miejsce – Casper Ilin

II miejsce – Mikołaj Knowa

III miejsce – Borys Matuszak

 

Dziewczęta rocznik 2009

I miejsce – Agata Szumiło

II miejsce – Patrycja Konopka

III miejsce – Agata Skiba

 

Chłopcy rocznik 2009

I miejsce – Szymon Zawisza

II miejsce – Filip Woźniak

III miejsce – Mateusz Bigus

 

Dziewczęta rocznik 2008

I miejsce – Zuzanna Butryn

II miejsce – Iga Muszyńska

III miejsce – Natalia Vreeswijk

 

Chłopcy rocznik 2008

I miejsce – Jakub Dróżdż

II miejsce – Eryk Saskowski

III miejsce – Dawid Gąsior

 

Dziewczęta rocznik 2007

I miejsce – Nikola Wojtasik

II miejsce – Zuzanna Łysiak

III miejsce – Maja Zerka

 

 

Chłopcy rocznik 2007

I miejsce – Wiktor Sumara

II miejsce – Szymon Deląg

III miejsce – Nikodem Szmit

 

Dziewczęta rocznik 2006

I miejsce – Anastazja Snopek

II miejsce – Patrycja Hołyńska

III miejsce – Katarzyna Bączek

 

Chłopcy rocznik 2006

I miejsce – Jan Łukaczewski

II miejsce – Jędrzej Bogusz

III miejsce – Kacper Kroczyński

 

Dziewczęta rocznik 2005

I miejsce – Joanna Mikuć

II miejsce – Karina Dżojan

III miejsce – Marcelina Bała

 

Chłopcy rocznik 2005

I miejsce – Krzysztof Saskowski

II miejsce – Wojtek Kościelny

III miejsce – Maciej Łysiak

 

Dziewczęta rocznik 2004

I miejsce – Natalia Wiącek

II miejsce – Weronika Pasemko

III miejsce – Weronika Łyczko

 

Chłopcy rocznik 2004

I miejsce – Karol Żurawski

II miejsce – Michał Wołowski

III miejsce – Bartosz Ochroński

 

Dziewczęta rocznik 2003

I miejsce – Wiktoria Kasica

II miejsce – Gabrysia Wojciechowska

III miejsce –

 

Chłopcy rocznik 2003

I miejsce – Mateusz Ożarowski

II miejsce – Gabryś Łysiak

III miejsce – Samuel Bułgajewski

 

Dziewczęta rocznik 2002

I miejsce – Kasia Sosnowska

II miejsce – Zuzanna Wiącek

 

Chłopcy rocznik 2002

I miejsce – Karol Wierzbiński

II miejsce – Eryk Sołtys

III miejsce – Czarek Zerka

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 0

W poprzednim tygodniu: 38

W tym miesiącu: 77

W poprzednim miesiącu: 338

Wszystkich: 15892